Розфарбована в українському стилі зупинка стала справжньою "візитівкою" села. Зупинка знаходиться на перехресті доріг державного значення Н03 сполучення "Житомир-Хмельницький-Чернівці" та обласного значення Т2315 сполучення "Віньківці-Ярмолинці-Хмельницький" при в'їзді в с. Солобківці. Дана зупинка встановлена ще наприкінці 70-х років і звичайно, що обласний автодор підтримував належний стан зупинки, але зупинка вже за стільки років фізично застаріла, частково поруйнувалася та потребувала якісного ремонту.

Фото без опису

Працівниками Хмельницького облавтодору було замінено покрівлю і через брак фінансування роботи призупинилися, тоді до справи взялися працівники Солобковецької громади. Штукатурними та облицювальними роботами займалося КП Побут-Сервіс разом з штатними працівниками сільської ради, малярними роботами та покраскою займалися працівники з відділу освіти ОТГ і художній відділ Солобковецької дитячої музичної школи.

Усередині зупинки на стіні зобразили образ традиційної української гостинності, поновили лавочки, встановили щит для оголошень та реклами, основу зупинки застилили бруківкою, а на даху встрановили нову чотирьох метрову табличку з гербом та написом Солобківці. Також біля зупинки встановили сміттєвий бак розмальований наближено до петраківського розпису в українській колористиці.