Школярі Солобковецької ОТГ вперше долучилися до Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Challenge Fest»

Дата: 26.09.2019 08:32

24 вересня 2019 року одночасно у всіх регіонах україни пройшов Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Challenge Fest». Захід проводився з метою підвищення інтересу учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, формування у неї стійкої мотивації до фізичного вдосконалення та набуття навичок здорового способу життя.

В програмі заходу були передбачені змагання серед команд школярів по баскедболу, волейболу, швидкісного складання кубика-Рубика, змагання «Cool Games» у різних вікових категоріях, змагання серед учнів 2-го класу по бейблейду.

Участь у заході взяли:

Солобковецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.;

Глушковецька гімназія І-ІІ ст.;

Стріховецький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст.;

Солобковецький новчально-реабілітаційний Центр.

Змагання у новому сучасному форматі пройшли у дружній спортивній атмосфері та залишили приємні враження у всіх учасників та вболівальників.