Здобувачі освіти з Солобковецького ЗЗСО Солобковецька ОТГ відвідали 25 вересня МТРК "Місто" і на власні очі побачили як працює радіо, поспілкувалися з директором про плюси і мінуси цього каналу комунікації.

Уже в найближчі дні учні Солобковецької школи "запустять" своє шкільне радіо. Кошти на технічне забезпечення учні отримали з місцевого бюджету, в рамках програми підтримки учнівських проєктів "Юніор старт", який започаткувала Солобковецька громада. Вартість обладнання для шкільної радіостудії становить понад 10000 грн.

"Вперше побувала на радіостудії і мені було цікаво, як насправді працює ця вся система. Скільки зусиль вони вкладають в цю роботу, щоб люди могли почути дійсно цікаву інформацію навколо! Сподіваюся, колись і в нас так працюватиме радіо", - каже учениця Аріна.

"Ми побачили як радіо працює "радійна кухня". Тобто те, що завжди залишається поза увагою слухачів. Вдячні директору телерадіокомпанії "Місто", що прийняв нас. Ця екскурсія не просто перевернула наше уявлення про роботу радіо, але й розширила наше бачення. Ми сподіваємося, що шкільне радіо стане для нас відправною точкою і ми, з часом, розширимо цю практику на всю громаду і матимемо свій канал комунікації", - зазначив голова громади Сергій Когут.

?????????»?????° ?????? ?????µ?»???????????????? ?¦?µ?????? ?????·?????????? ?????????µ???????? ???°?????????????????°??????.В одному із радянських фільмів була теза "Скоро не буде ні театрів, ні кіно, а буде одне суцільне телебачення". Але, як бачимо - ніт! От і зараз коли кажуть, що "Скоро не буде ні газет, ні радіо, ні телебачення, а все перейде в інтернет", не вірте! Просто кожен напямок - це окреме життя і, як зазначив сьогодні директор МТРК "Місто" Микола Крентовський, радіо - це театр уяви і воно точно не піде в небуття. Буде розвиватися, змінювати канали мовлення, але воно буде.