В Солобковецькій ОТГ продовжують розмальовувати сміттєві баки. Естафету прийняло село Солобківці!

Дата: 30.09.2019 11:46

Нещодавно жителі с. Солобківці перейняли виклик від с. Проскурівка. Вони розмалювали та встановили нові сміттєві баки. До акції долучились і учні художнього відділу Солобковецької ДМШ, і за декілька днів на баках для сміття з’явились персонажі з всім відомих мультфільмів. Також до впорядкування баків для сміття долучились працівники відділу освіти, культури, охорони здоров’я та соціальної політики, сільської бібліотеки та будинку культури.

Встановленням сміттєвих баків займається КП "Побут Сервіс", відповідно до санітарної схеми очищення с. Солобківці від сміття та побутових відходів.

Хочемо нагадати, що першими розмалювали та встановлювати сміттєві баки розпочали в с. Стріхівці. Вони започаткували невелику челендж естафету, участь у якій беруть всі населені пункти громади.