День людей похилого віку та ветеранів України відсвяткували Солобковецькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів.

Дата: 03.10.2019 08:47

Якщо молодість можна порівняти з весною, то пора осені  - це пора людей старшого та похилого віку. В цю пору людина починає, як і в природі,  збирати свої врожаї. Зерна, що зростали за життя, дають віддачу, приходить справжня мудрість життя, людина ділиться накопиченим роками досвідом і потребує від близьких та оточуючих поваги і уваги.

02 жовтня в Солобковецькому будинку-інтернаті для громадян похилого віку та інвалідів відбувся святковий концерт, участь у якому взяли Солобковецький СБК, Солобковецька центральна бібліотека та учні класу вокалу Солобковецької ДМШ.

Концертна програма викликала дуже теплі та приємні емоції у присутніх і залишила незабутні враження.