В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі. 14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, "а віднедавна" й День захисника України.

З цієї нагоди вже 11 жовтня, у Солобковецькій громаді  розпочалися урочистості. У  концертній залі Солобковецької дитячої музичної школи, відбувся святковий концерт приурочений цим знаменним датам. На урочистому святі були присутні воїни різних поколінь:  учасники АТО, воїни інтернаціоналісти.

Святковий концерт підготували вчителі та учні Солобковецької дитячої музичної школи спільно з в.о. зовідуючої Солобковецького сільського будинку культури Оленою Тоболь.