Встановлено нову зупинку для жителів села Солобківці.

Дата: 06.11.2019 11:41

В селі Солобківці по вул. Кам'янецьке шосе, на трасі Н-03 сполучення "Житомир - Хмельницький - Чернівці" Солобковецької об'єднаної територіальної громади в рамках договорів соціального партнерства між Солобковецькою ОТГ та Благодійною організацією «Благодійний фонд «РАЗОМ З КЕРНЕЛ» працівниками КП «Побут Сервіс» встановлено нову зупинку громадського транспорту.

Спершу облаштували територію під площадку, виклали бруківку а вже тоді за кілька годин на місці, де зазвичай люди очікували громадський транспорт, «виросла» сучасна споруда. Тепер у негоду люди, очікуючи транспорт, уже зможуть заховатися від дощу чи снігопаду, поривів вітру.

До встановлення зупинки долучились і працівники патрульної поліції які на час втановлення забезпечували безпеку дорожнього руху.

До слова, це вже друга така автобусна зупинка у Солобковецькій ОТГ.

Висловлюємо щиру подяку керівництву Благодійної організації «Благодійний фонд «РАЗОМ З КЕРНЕЛ» за розуміння й підтримку нашої громади та сподіваємось на подальшу співпрацю.