Учні Солобковецького закладу загальної середньої освіти відвідали телерадіокомпанію Поділля-Центр

Дата: 18.11.2019 09:35

15 листопада Дня працівників радіо телебачення та зв’язку продюсерка UA: ПОДІЛЛЯ Любов Тімкова запросила учнів Солобковецького закладу загальної середньої освіти на екскурсію, подивитися як працює Суспільне «зсередини». Дана екскурсія була запланована в рамках програми підтримки учнівських міні-проктів "Юніор старт".Світлина від Ольги Когут.

Здобувачі освіти спробували себе в ролі телеведучих в прямому ефірі на радіо UA.Поділля та на телебаченні в ранковій програмі "Твій ранок", вчилися правильно планувати ефіри. Екскурсія дала школярам нові навики і знання для розвитку шкільної радіостудії, яку діти виграли в рамках програми учнівських міні-проектів "Юніор старт" Солобковецької сільської ради, яка функціонує з вересня місяця поточного року в Солобковецькому ЗЗСО.Світлина від Ольги Когут.Світлина від Ольги Когут.