День Гідності та Свободи відзначили у Солобковецькій ОТГ.

Дата: 21.11.2019 14:20

Щорічно «21 листопада» Україна відзначає День Гідності та Свободи. Свято було встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які за часів Помаранчевої Революції та Революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини та громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

В цей день в Солобковецькій громаді традиційно згадують Небесну Сотню та загиблих в зоні АТО. Цього року захід відбувся в приміщенні Солобковецької сільської центральної бібліотеки, де зібрались небайдужі люди віддати шану загиблим та згадати події Революції Гідності.

Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до стенду Небесної Сотні.