У Солобковецькій громаді вшанували пам'ять жертв Голодомору.

Дата: 22.11.2019 15:31

22 листопада жителі Солобковецької громади вшанували пам'ять  жертв голодомуру 32-33 та 46 років.   Колоски, лампадки і яблука поклали учасники заходу до пам'ятного знаку.

Жителі Солобковецької ОТГ пам`ятають, шанують і сумують за усіма, хто назавжди залишився в голодних 32 - 33 му роках . Вічна їм пам`ять ....

Щорічно у четверту суботу листопада жителі України вшановують пам'ять людей, загиблих під час Голодомору 1932-1933 року. Геноцид знищив понад 7 мільйонів чоловік на території УРСР і 3 мільйони українців за її межами. Серед них були українці, що проживали на Кубані, Північному Кавказі, в Нижньому Поволжі, і в Казахстані. Тільки в першій половині 1933 року смертність від Голодомору в Україні досягла трьох мільйонів чоловік.

Тому просимо всіх не забути віддати шану загиблим у ті роки і запалити свічу пам’яті у своєму вікні 23. 11. 2019 р. о 16:00 год.