Розпочато реалізацію проекту "Реконструкція будівлі Солобковецької загальноосвітньої школи під комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» по вул. Грушевського, 27/1 в с. Солобківці»

Дата: 23.11.2019 14:54

В листопаді місяці поточного року розпочато реалізацію проекту "Реконструкція будівлі Солобковецької загальноосвітньої школи під комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» по вул. Грушевського, 27/1 в с. Солобківці, Ярмолинецького району., Хмельницької області".

Замовником реконструкції є - Солобковецька сільська рада (об’єднана територіальна громада). Будівельні роботи виконує приватне мале підприємство «Лідер» з м. Хмельницького. Згідно проектно-кошторисної документації будівельні роботи будуть проводитись у дві черги, протягом трьох років.

Станом на сьогодні, підрядником вже виконані демонтажні роботи. На наступному тижні розпочнуться роботи по влаштуванню монолітного перекриття 1-го поверху та сходів.

Згідно проектно-кошторисної документації загальна вартість проекту складає: 12093.6 тис. грн..