Солобковецькою сільською радою закуплено систему DTR-08-GSM для оповіщення керівного складу цивільного захисту громади при виникненні надзвичайної ситуації техногенного і природнього характеру. DTR-08-GSM, це пристрій автоматичного автодозвону та СМС повідомлень до абонентів, жителів Солобковецької ОТГ. Вартість DTR-08-GSM - 12,800 тис. грн. Відтепер при винекненні будь якої надзвичайної ситуації техногенного чи природного характеру керівний склад ОТГ зможе без проблем оповістити населення про небезпеку.

З 16 по 20 грудня сектором будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства сільської ради будуть здійснюватися випробувальні роботи DTR-08-GSM та буде здійснено навчальне оповіщення населення громади, тому просимо жителів Солобковецької ОТГ зберігати спокій!