На свято Андрія Первозванного, 13 грудня 2019 року, в Стріховецькому будинку культури ожили вечорниці з піснями, іграми, забавами, ворожінням та кусанням Калити, які перенесли усіх присутніх в далеке минуле і нагадали молодість батькам, бабусям, дідусям.

Фото без опису

  З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові до української спадщини, повертається до традицій свого народу.

   Одним із свят, яке завжди відзначали наші батьки, діди, прадіди, було велике зимове свято,особливо важливе для молоді – день Андрія.

Фото без опису

День Андрія Первозваного – найцікавіший. Від нього віє чарівною староукраїнською стихією. З давніх-давен у ніч на Андрія дівчата ворожать. Може, не зовсім щиро, та все ж десь там, глибоко в душі, дівчина вірить, що Андрієва ніч допоможе їй пізнати свою долю – дізнатися, чи вийде заміж, а чи доведеться знову дівувати цілий рік.

Фото без опису

Також, на вечорниці в с. Стріхівці відкрили першу ялинку в Солобковецькій ОТГ. Свято продовжилося святковою дискотекою, частуванням гостей, пампушками та варениками.