З Дня Святого Миколая починаються радісні, сповнені чудес, новорічні та різдвяні свята, які завжди несуть з собою якісь особливі відчуття – казки, справжнього дива, надії на здійснення мрій, віру у краще. Чарівного свята більше за всіх очікують саме діти і, напевно, подарувати його – найголовніша місія дорослих.

День Святого Миколая – особливий для кожної дитини, адже кожне дитяче серце з трепетом чекає від Святого Миколая здійснення заповітної мрії.

Так, 19 грудня 2019 року, в День Святого Миколая в с. Солобківці на площі біля школи відбулось урочисте відкриття новорічної ялинки.

На святковий захід біля красуні-ялинки зібралися діти та дорослі аби разом взяти участь у чудовому святі.

З вітальними словами до присутніх на заході звернувся сільський голова Сергій Когут, вручив подарунки переможчям фотоконкурсу «Громада в об'єктиві».

Фото без описуФото без опису

Саме в цей день всі щирі дитячі мрії повинні бути почуті. Даруючи дітям казку, бажаємо їм рости в любові і турботі, щасливими і здоровими.

Діти це – майбутнє України, нехай воно буде світлим, а ми дорослі допоможемо їх дитячим мріям стати реальністю.