12 січня 2020 року в Солобковецькому сільському будинку культури відбувся концерт «Різдвяна коляда» який, зібрав у залі мешканців села. Різдвяними колядками та щедрівками розпочався святковий концерт в будинку культури, а жителі села прославляли народження Христа.

Участь у концерті взяли колективи з Солобковецької дитячої музичної школи, завітав вертеп Володимирського храму Православної церкви України та колядники Покровського храму української Православної церкви.

«Різдвяні дзвони бентежать душі українців в різних куточках земної кулі, огортають планету дивоспіви колядок і щедрівок. І ми, жителі громади, даруємо їх вам сьогодні з трепетом і любов’ю – на щастя, на здоров’я, на многії та благії літа» - наголосили ведучі дійства.

Також у приміщені будинку культури відбулась вставка еко-ялинок та іграшок ручної роботи які, виготовили учасники «Майстерні новорічної іграшки».