В Солобковецькій ОТГ відбулись урочисті заходи та акції до 101 річниці Дня Соборності України.

Дата: 22.01.2020 16:18

22 січня цього року Україна відзначає 101-у річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Акт Злуки, закріплений в Універсалі Директорії Української Народної Республіки, унормував омріяні попередніми поколіннями ідеали української соборності, визначивши: «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України».

Всі заклади освіти і культури громади взяли активну участь у флешмобі #мости_єднання, а Солобковецький навчально-реабілітаційний центр та Солобковецький ЗЗСО І-ІІІ ст. утворили живий ланцюг єдності.

Солобковецька сільська рада та дитяча музична школа також долучились до флешмобу.