Перелік доріг Хмельниччини, які підлягають ремонту у 2020 році

Дата: 10.02.2020 12:25

Загалом з даного переліку в Солобковецькій громаді в 2020 році буде відремонтовано дві ділянки дороги: 1) 1.8 км. відремонтують в с. Проскурівка; 2) 1.2 км. вулиці Тарасівська в с. Солобківці.

Картинки по запросу "Перелік доріг, які підлягають ремонту у 2020 році"Державне агентство автомобільних доріг України погодило перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090 у 2020 році, з урахуванням Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020-2022 роки та доручення Кабінету Міністрів України від 27.01.2020 року No3151/0/1-20.

Вище зазначений перелік формувався за пріоритетності виконання ремонту автомобільних доріг до опорних шкіл, лікарень по маршрутному принципу та враховуючи соціальну значимість об’єктів.

Картинки по запросу "Перелік доріг, які підлягають ремонту у 2020 році"
ПЕРЕЛІК

Всіх об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за посиланням https://www.adm-km.gov.ua/?p=70452