Однією із ключових цілей Солобковецької громади є забезпечення своїх жителів комфортними умовами проживання, навіть у найбільш віддалених її куточках.

Фото без описуТож протягом цього тижня у село Солобківці вже доставлено 14 опор, ліхтарів та кабель "сіп" для встановлення вуличного освітлення центральної вулиці Грушевського. Це єдина вулиця с. Солобківці яка ще не освітлена через відсутність опор та ще декілька маленьких провулків. Таким чином Солобковецькій сільській раді вдалося реалізувати проект профінансований місцевим бюджетом та підійти в притул до стадії завершення встановлення вуличного освітлення в адміністративному центрі Солобковецької громади.

На прикінці 2019 року вже повністю завершено встановлення освітлення вулиць в темну пору доби в с. Стріхівці. В 2020 році продовжаться роботи по встановленню вуличного освітлення в с. Проскурівка, Глушківці, Слобідка Глушковецька та с. Глушковецьке.