Вітаємо чемпіона! Олександр Юрик завоював 2 золоті медалі на чемпіонаті України з гирьового спорту у м. Києві

Дата: 20.02.2020 11:43

14 - 16 лютого в м. Києві відбувся чемпіонат України з гирьового спорту серед дорослих та чемпіонат України з гирьового спорту серед студентів.

За звання кращих змагалися атлети майже з усіх регіонів нашої країни. На найпрестижнішому національному гирьовому форумі Хмельниччину репрезентував і вихованець тренера Анатолія Романовича Антонюка (секція гирьового спорту МЦ ФЗН «Спорт для всіх» Дунаєвецької міської ОТГ), студент Хмельницького національного університету (майбутній тренер-викладач) Олександр Юрик.

Світлина від Солобковецька ОТГ.

У напруженій боротьбі з досить сильними суперниками, продемонструвавши найкращі бійцівські якості, наш земляк Солобківчанин Олександр Юрик у своїй ваговій категорії здобув чемпіонські титули в обох вищезазначених чемпіонатах, поповнивши свою "скарбничку" черговими двома золотими медалями.

Світлина від Солобковецька ОТГ.

Солобковецька громада вітає нашого спортсмена-гирьовика з новими здобутками на всеукраїнських змаганнях, бажає вчитися, розвиватися у спорті та подальших нових перемог!