Процес об’єднання територіальних громад перебуває у надактивній фазі, що обумовлено необхідністю завершення в поточному році процесу формування спроможних громад на всій території України. Як і раніше, одним із актуальних питань залишається фінансовий аспект функціонування об’єднаних територіальних громад. За підсумками 2019 року експерти провели чергову оцінку окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності об’єднаних громад.Фото без опису

806 ОТГ згрупували за критерієм чисельності населення. Крім цього, міста обласного значення, у яких відбулася процедура об’єднання чи приєднання, для більш коректного порівняння виділили в окрему групу.

Солобковецька громада відноситься до  Групи 4  – ОТГ з чисельністю населення менше 5 тис. жителів. За усіма показниками громада зайняла 41 місце у рейтингу серед громад україни чисельністю населення менше 5 тис. жителів, та 2 місце у цій групі серед громад Хмельницької області.