Екологічний стан водних ресурсів та полігонів твердих побутових відходів
Під керівництвом голови обласної державної адміністрації Дмитра Габінета відбулася відеоконференція з питань екологічного стану водних ресурсів (поверхневих водойм) та полігонів твердих побутових відходів.
У нараді взяли участь керівник апарату, керівники структуктурних підрозділів райдержадміністрації, відповідальні за даний напрямок роботи, представник Баламутівської ОТГ, голова Солобковецької об`єднаної територіальної громади Сергій Когут та головний спеціаліст відділу будівництва, інфраструктури, цивільного захисту та комунального господарства Солобковецької сільської ОТГ.