nr1                                     11 березня 2020 року голова районної державної адміністрації Василь Гуменюк та голова районної ради Володимир Безушко провели нараду з головами ОТГ та сільськими головами району. Під час наради розглянуто ряд актуальних питань, зокрема про:hug4

1. Про заходи щодо благоустрою територій селищної та сільських рад та оголошення місячника «Елементарного порядку»

2. Ведення військового обліку. Весняний призов на військово-строкову службу.

3. Про стан надходження податкових платежів до державного та місцевих бюджетів.

4. Шляхи співпраці органів місцевого самоврядування з Центром поштового зв`язку Ярмолинці.

5. Актуальні питання соціально-економічного розвитку в умовах децентралізації. Про внесення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

6. Про стан пожежної та техногенної безпеки на території Ярмолинецького району.

7. Про дотримання законності та правопорядку на території Ярмолинецького району.

8. Стан впровадження медичної реформи на первинному рівні в Ярмолинецькому районі.

9. Особливості діяльності комунального некомерційного підприємства «Ярмолинецька центральна районна лікарня» в умовах реформування галузі охорони здоров`я.oi2

hj3ggiyf5

За підсумками наради, селищному та сільським головам дані відповідні доручення.