Зі святом весни вітали жінок у громаді!

Дата: 09.03.2020 15:10

Свято весни жіночності та краси, святкували українці цих вихідних. Це свято не обійшло увагою і жінок Солобковецької громади.  У закладах культури відбулись святкові концерти у Стріховецькому СБК, Глушковецькому СБК та Слобідко Глушковецькому клубі.

Святкову атмосферу у концертів підтримували вітання та побажання добробуту й злагоди, краси та кохання, невичерпної творчої енергії та нових професійних досягнень, які щиро звучали від чоловіків на адресу своїх колег.

Програма святкових концертів була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам концерту за чудовий концерт, подарований на честь цього свята!