Ми сьогодні всі з вами переживаємо важливий період нашого життя, коли свідомість кожного може врятувати багатьох людей і тримати ситуацію під контролем. Тому, це дуже важливо, звернутися і попросити наших ОДНОСЕЛЬЦІВ ,ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЬ З-ЗА КОРДОНУ ДОТРИМАТИСЬ САМОІЗОЛЯЦІЇ навіть якщо почувають себе дуже добре.

Утриматись від широких контактів у колах родини, місце де збирається велика кількість людей впродовж двох – трьох тижнів. Звертаємо вашу увагу на позицію кожного хто повернувся звідти де короновірус дуже поширений, збережіть себе та своїх рідних.

Світлина від Солобковецька ОТГ.

Переконливо просимо всіх жителів громади зберігати спокій, проявляти толерантність і повагу один до одного. І маємо велику надію, що всі мешканці громади свідомо розуміють відповідальність кожного з нас. Особливу увагу звертаємо до тих батьків, які недостатньо контролюють час та спосіб життя власних дітей. Забороніть вечірні чи ранішні перебування у компаніях, більше часу нехай проводять вдома. Дослухайтесь до рекомендацій лікарів і пам´ятайте про власну відповідальність за перебіг ситуації.

Світлина від Солобковецька ОТГ.

При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертатись до сімейних лікарів.
Бережіть себе та свої сім'ї, родини, поважайте один до одного.

Здоров'я вам міцного, терпіння великого та Божого благословення!