Увага! Важливе оголошення про скасування особистих прийомів громадян та обмеження доступу до адміністративних будівель Солобковецької сільської ради сторонніх осіб.

Дата: 17.03.2020 16:43

Шановні жителі Солобковецької об'єднаної територіальної громади! Відповідно до рішення чергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької ОДА та розпорядження сільського голови Когута Сергія Солобковецької сільскої ради №24-о від 16. Березня 2020 року «Про скасування особистих прийомів громадян та обмеження доступу до адміністративних будівель Солобковецької сільської ради сторонніх осіб» з 16 березня до 3 квітня 2020 року.

Світлина від Солобковецька ОТГ.

Замовлення довідок, оформлення субсидій, соціальних допомог та інших документів Солобковецької сільської ради, робота з державним реєстратором відбуватиметься в електронному та телефонному режимі.

Телефони для довідок:

- сільський голова Когут Сергій Анатолійович +380972675180,

- заступник сільського голови Боднар Сергій Григорович – тел..: +380985368550,

- секретар сільської ради Мудрицька Тетяна Анатоліївна - тел.: +380964158731

- керуючий справами сільської ради Лис Анатолій Миколайович - тел.: +380673801325

- державний реєстратор Горніцька Олена Ігорівна – ел. пошта: olenatkachukk@gmail.com

- та на електронну пошту Солобковецької ОТГ: solobkivtsiotg@ukr.net

Всіх жителів Солобковецької територіальної громади просимо з розумінням віднестися до карантинних заходів і телефонувати виключно в робочий час з 8:00 по 17:00.

Ми радимо вам побільше бути в дома, виконувати інструкції, дотримуватися гігієни і зберігати спокій. Не вестися на фейки та провокації, черпати інформацію тільки з офіційних джерел.
З повагою, сільський голова Сергій Анатолійович Когут