Користуючись сприятливою теплою весняною погодою працівники комунального підприємства "Побут Сервіс" проводили комплекс робіт та заходів з покращення благоустрою села Солобківці

Дата: 18.03.2020 16:50

Світлина від Солобковецька ОТГ.

Користуючись сприятливою теплою весняною погодою працівники комунального підприємства "Побут Сервіс" на чолі з директором Іваном Ревегою, 18 березня, по центральній вулиці Грушевського в с. Солобківці, проводили комплекс робіт та заходів з покращення благоустрою села Солобківці, ліквідації небезпечних та аварійних дерев в шкільному парку, розчищенню узбіч.

Світлина від Солобковецька ОТГ.Світлина від Солобковецька ОТГ.Світлина від Солобковецька ОТГ.Роботи тривають!!!