Встановлено вуличне освітлення по вул. Грушевського, центральній вулиці адміністративного центру громади с. Солобківці

Дата: 19.03.2020 09:30

18 березня освітилася вулиця Грушевського в с. Солобківці, це була остання вулиця села, на якій не було нічного вуличного освітлення, також не було навіть опор для його проведення.

Але завдяки тісній співпраці з інвесторами з Туреччини, які побудували сонячну електростанцію в с. Солобківці, дану проблему було вирішено.

Будівельні роботи розпочато ще 16 березня, за два дні підрядниками прокладено 700 м. вуличного освітлення, встановлено 20 нових опор, вмонтовано 1400 м. кабелю «сіп» та 10 енергозберігаючих lED ліхтарів.

Солобковецька сільська рада висловлює подяку власникам сонячної електростанції «Сонячна енергія Солобківці» за сприяння та допомогу!