Проблема із збором та вивезенням сміття існує в багатьох селах нашої громади. Це викликає виникнення стихійних звалищ. З моменту утворення ОТГ, керівництво громади шукає шляхи вирішення цієї проблеми.

20 березня в Солобківцях КП «Побут Сервіс» розпочало безкоштовний організований збір сміття у населення та вивіз його на звалище твердих побутових відходів с. Солобківці. Працівниками комунального підприємства тільки в с. Солобківці зібрано 2 повні причепи сміття, а це понад 4 т. різного виду відходів, які за нашими прогнозами через халатність людей до екології навколишнього середовища могли опинитися в лісі чи полі.

Фото без описуОтже, або ми разом боремося з сміттям, долучаємося до організованого збору сміття та живемо в цивілізованих умовах, або продовжуємо незаконно засмічувати навколишнє середовище, у якому ще жити нашим нащадкам.