Рятувальники області продовжують здійснювати заходи з протидії поширенню коронавірусу

Дата: 26.03.2020 10:13

Аби запобігти розповсюдженню вірусних захворювань, надранок 25 березня ярмолинецькі рятувальники за допомогою спецрозчину здійснили дезінфекцію вулиць у Ярмолинцях, зокрема Залізничної, Гагаріна та Шевченка. Крім того, спецобробку провели на залізничному вокзалі, у військовій частині, центральній районній лікарні,а також поблизу продовольчих магазинів, які продовжують свою роботу у період карантину.

Обробка спецрозчином проводились згідно з протокольним рішенням позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час виконання обробки рятувальники використовують спеціальні захисні костюми.

За інформацією ГУ ДСНС України
у Хмельницькій області