Солобковецька сільська рада інформує: станом на 15:00 30 березня

в. Україні - 480 лабораторно підтверджених випадки COVID-19;

в Хмельницькій області 2 лабораторно підтверджених випадки COVID-19;

в Солобковецькій громаді 0 лабораторно підтверджених випадки COVID-19, підозр на коронавірус - 0.

Що робити, якщо з'явились симптоми, схожі на коронавірус

Міністерство охорони здоров’я радить спершу звертатись до свого сімейного лікаря.

Це не обов'язково має бути особистий візит, ви можете йому зателефонувати або написати повідомлення у месенджері.

В ідеалі саме сімейний лікар має направити вас до лікарні на подальші обстеження та додаткові аналізи

Якщо у вас немає сімейного лікаря, то є три варіанти:

• звернутися на "гарячу лінію" НСЗУ, за номером 1677, де вас скерують та порадять, що робити.
  • у Хмельницькій області діють гарячі лінії  038 704 363 , 0382 65 0734, 038 270 38 05  лікарі-консультанти надають необхідну інформацію про коронавірус та допомогу при підозрі на COVID-19.
  • МОЗ дозволив "швидкій" виїжджати на високу температуру до тих, хто має підозру, тому за телефоном 103 теж можна звертатися.