У с. Проскурівка відбувся збір сміття

Дата: 06.04.2020 17:00

Проблема із збором та вивезенням сміття існує в багатьох населених пунктах нашої громади. Накопичення побутових відходів у населення за зимовий період викликає виникнення стихійних звалищ на весні. З моменту утворення ОТГ, керівництво громади шукає шляхи вирішення цієї проблеми.

3 квітня в Проскурівському старостинському окрузі КП «Побут Сервіс» займалося безкоштовним організованим збіром сміття у населення та вивіз його на паспортизоване звалище твердих побутових відходів (ТПВ) с. Проскурівка. Працівниками комунального підприємства зібрали повний причіп ТПВ, а це понад 2 т. різного виду відходів, які за нашими прогнозами через халатне відношення людей до екології природнього середовища та до своєї громади могли опинитися в лісі чи полі.

Отже, або ми разом боремося з сміттям, долучаємося до організованого збору сміття та живемо в цивілізованих умовах, або продовжуємо незаконно засмічувати навколишнє середовище, у якому ще жити нашим нащадкам.