На 13.00 год. 10.04.2020 року на території Хмельницької області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 17 людей, у тому числі у 1 дитини та у 2 медпрацівників: м.Хмельницький — 8 осіб, Шепетівка — 7 осіб, Волочиський та Хмельницький райони по 1 особі. 18-тий хворий знаходиться на амбулаторному лікуванні у Кам’янець-Подільському районі під наглядом Чернівецького обласного лабораторного центру МОЗ. Всі контактні особи встановлені, дезінфекція приміщень проведена.

На 22 год. 09.04.2020р. було зареєстровано 20 підозр на захворювання коронавірусною інфекцією у жителів області. На 13 год. 10.04.2020 року 15 підозр знято. Досліджуються матеріали 5 хворих з підозрою на COVID-19.

Протягом доби здійснено 428 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 2 до пацієнтів з підозрою на COVID-19, які госпіталізовані. Здійснено 7 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 84 зразки для лабораторної діагностики методом ПЛР.
В лікарнях області перебувають 154 людини, які лікують пневмонію. Всім хворим на пневмонію проводяться швидкі тести на захворювання коронавірусом COVID-19 з метою виявлення небезпечної хвороби та збереження життя.

Продовжується робота щодо забезпечення лікарень області усім необхідним. Представники бізнесу беруть активну участь у наданні благодійної допомоги лікувальним закладам: засобів індивідуального захисту (захисні костюми, ізолюючі халати, захисні окуляри, медичні маски, респіратори, рукавички) та засобів вимірювання температури.

Проводиться моніторинг наявності у аптеках області засобів індивідуального захисту. Всього на 09.04.2020р. в аптеках області в наявності майже 50 тисяч захисних дихальних масок та респіраторів.