12.04.2020 року працівниками ГУНП в Хмельницькій області проведено моніторинг дотримання карантинних правил в церквах та костьолах під час проведення святкувань, поінформовано священників та прихожан про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення карантинних правил, на 1 жителя смт. Летичів  складено адміністративний протокол.

В аптечній мережі області в містах та районах  за добу жителями придбано 3200 захисних масок та майже 1 тисячу респіраторів, в наявності є 52 тисячі захисних масок та 1700 респіраторів.

На 13.04.2020 року обласним штабом з ліквідації надзвичайної ситуації завершена робота з організації 104 постійних формувань для здійснення дезінфекції в містах та районах області, до складу яких входить  484 особи, залучено 59 одиниць техніки, використовується 172 ранцевих оприскувача.

За добу в Хмельницькій області працівниками служб, відомств, суб’єктами господарювання різної форми власності, приватними підприємцями проведено 1338 профілактичних та протиепідемічних заходів  поточної дезінфекції: транспорту –  374, залізничних вокзалів – 4, торгівельних центрів – 80, закладів громадського харчування – 26, закладів громадського призначення – 782, закладів охорони здоров’я – 72.

12.04.2029 року підрозділами ГУ ДСНС України у Хмельницькій області проведено санітарну обробку 77 км автомобільних доріг в містах Деражня¸ Городок, смт. Антоніни, Теофіполь.

Протягом останньої доби на пунктах санітарного контролю перевірено  1186 транспортних засобів та 2039 осіб, які в них перебували.