У цей скрутний для всіх нас час, коли всі сили і засоби сконцентровані на тому аби не дозволити епідемії коронавірусу набрати обертів в нашій країні, надзвичайно приємно писати про приклади того, як суспільство консолідується та активно долучається до цієї боротьби.

За сприяння благодійного фонду «Контінентал Фармерз Груп» (ТОВ Мрія), сільський голова Когут С. А. та представник фонду Кузь М. П. передали засоби індивідуального захисту а саме: распіратори, захисні окуляри,  комбінезони та  дезенфікуючі засоби, для медичних працівників громади в Солобковецьку амбулаторію сімейної медицини загальної практики, які будуть передані на ФАПи.

Такі ж набори  засобів індивідуального захисту отримали соціальні працівники та працівники відділів зв'язку громади.

Дякуємо за отриману допомогу.