На 10.00 год. 22.04.2020 року всього з початку епідемії на території області підтверджено захворювання на COVID-19 методом ПЛР у 62 людей, в тому числі у 2 дітей та у 15 медпрацівників.

Одна людина перебуває на амбулаторному лікуванні в Кам’янець-Подільському районі, випадок МОЗ України зареєстровано в Чернівецькій області.

Одужало 6 людей (0 дітей, 1 медпрацівник). За добу 1 людина одужала, житель Шепетівського району, лікувався в Хмельницькій інфекційній лікарні.

Померло 4 людини (0 дітей, 1 медпрацівник): у містах Хмельницький і Шепетівка, в Хмельницькому та Чемеровецькому районах.

За добу зафіксовано 9 нових захворювань на коронавірусну інфекцію: у 2 жителів Летичівського району (монастир), у 6 – Чемеровецького району, у 1 мешканця міста Хмельницький. Серед нових хворих 1 лікар Хмельницької інфекційної лікарні.

Коло контактних осіб встановлено, заходи з дезінфекції проведено.

На апараті штучної вентиляції легенів знаходиться 1 людина у Шепетівській ЦРЛ (0 дітей, 0 медпрацівників).

1 людина підключена до кисневого концентратора в Хмельницькій інфекційній лікарні.

Станом на 22.04.2020 року територіальна фіксація захворювань в Хмельницькій області така:

Чемеровецький район – 25 (1 летальний);
м. Хмельницький – 15 (4 одужало, 1 летальний);
Шепетівський район – 9 (1 одужала, 1 летальний);
Летичівський район – 5;
Городоцький район – 3;
Хмельницький район – 2 (1 летальний);
Волочиський район – 1 (1 одужала);
м. Кам’янець-Подільський – 1;
Кам’янець-Подільський район – 1 (зареєстровано в Чернівецькій області).

На 21.04.2020 року на території області за даними ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» зареєстровано з підозрою на COVID-19 – 11 людей (0 дітей, 2 медпрацівників): у м. Хмельницький – 4, у м. Кам’яцець-Подільський та Чемеровецькому районі – по 2, у м. Старокостянтинів, м. Славута та Теофіпольському районі– по 1 особі.

Коло контактних осіб встановлюється, заходи з дезінфекції проводяться.

За добу лабораторний центр дообстежив 96 людей, зокрема 15 жителів Летичівського району (монастир), 14 – Чемеровецького, 5 – міста Кам’янець-Подільський, 2 – міста Хмельницький (працівники Хмельницької інфекційної лікарні).

На 21.04.2020 року всього досліджено 146 жителів області, хворих на пневмонію. Отримано 5 позитивних результатів на COVID-19, решта негативні. Обстежено 820 медичних працівників області, 15 позитивних.

Протягом доби здійснено 427 виїздів бригад екстреної медичної допомоги, у тому числі до 9 пацієнтів з ГРВІ, з них 2 людини госпіталізовано, до 5 – хворих на пневмонію, з них 3 госпіталізовано.

Здійснено 16 виїздів мобільних медичних бригад для забору біологічного матеріалу, якими відібрано 44 зразки для лабораторної діагностики методом ПЛР.