Під час карантину українці можуть пред’являти цифрові паспорти з додатку Дія

Дата: 23.04.2020 10:00

Україна — перша держава у світі, де можна користуватися цифровими паспортами без паперових/пластикових аналогів. Вам потрібен лише смартфон та мобільний застосунок Дія.
Що потрібно знати:
??Паспорти в Дії — цифрові аналоги оригіналів. Юридична сила електронних ID-картки та закордонного біометричного паспорта визначена Постановою уряду.
??Після карантину ви зможете користуватися ними в будь-яких життєвих ситуаціях, де потрібен паспорт громадянина України: подорожі літаком чи поїздом, поштовий зв’язок, посвідчення віку, банківські послуги тощо.
Не хвилюйтеся, якщо забули оригінали вдома — пред’являйте електронний документ для посвідчення особи