...Чорною плямою лягла Чорнобильська трагедія на нашу  Україну.

О 1-й год. 21 хв., коли всі мирно спали, стався новий відлік часу. 28 чоловік заступили собою смерть. Шестеро із них загинули відразу. Посмертно їм присвоєно звання Героя Радянського Союзу. Віддали усе, що мали найдорожче – життя, бо рятували Вітчизну, прикривали вогонь, щоб не  поширився на інші блоки. 
На сцену виходять учні з портретами загиблих і розповідають про них. Плачуть дзвони, тужать за тими, кого немає серед нас. Вони всі були молоді, діяли не за наказом командира, а за велінням совісті, бо це катастрофа, якій немає рівних. Знищено здоров'я людей, забрано життя.

 «34 роки минуло від тих страшних подій, і всі ці роки ми згадуємо ті трагічні, і водночас, героїчні події. Ми зобов’язані пам’ятати, передавати своїм дітям історію, розповіді, щоб більше ніколи у житті таке не повторилося.» - говорить сільський голова Сергій Когут.

24 квітня дотримуючись вимог карантину сільський голова відвідав учасників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи,  подякував за подвиг, самовіддачу ліквідаторам аварії на ЧАЕС та вручив подарунки.