Фото без опису

Солобковецька сільська рада за сприяння Хмельницького Регіонального Офісу Програми «U-LEAD з Європою» розробляє Стратегію розвитку Солобковецької сільської об’єднаної територіальної громади на 2021-2027 роки (далі – Стратегія).

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати план реалізації Стратегії.

Ідеї проєктів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано робочою групою з розробки Стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку Солобковецької громади, представників місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації усіх форм власності, жителів громади запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання Стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

  1. Бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.
  2. Термін реалізації проекту – не більше як 3 роки (2021 – 2023 роки).
  3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.
  4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.
  5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).
  6. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Солобковецької громади (Додаток 2).
  7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 15 травня 2020 року, до 17.00 год.

Заповнені форми надсилайте на e-mail: solonynkairyna@gmail.com з поміткою «Проекти до Стратегії». Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь-ласка, до Солонинки Ірини Миколаївни, за тел. 068-646-20-28, або Степанюка Ярослава Сергійовича, за тел.068-328-26-36.

Дивіться приклад заповненої форми проектної ідеї в Додатку 3.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3