Нова автобусна зупинка з'явилась у с. Стріхівці

Дата: 05.06.2020 09:02

Спільними зусиллями жителі с. Стріхівці дбають про благоустрій свого населеного пункту.  Зовсім нещодавно в цьому населеному пункті з’явилась нова автобусна зупинка, яку жителі виготовили власноруч.

Спочатку з’явилась металева конструкція, а згодом і була змонтована вся споруда. Активні мешканці разом зі старостою села Олександром Погорілим підготували місце для встановлення зупинки, виклавши бруківку.

І ось вже за  певний проміжок часу стоїть металева конструкція, тепер жителі села зможуть сховатись від дощу під накриття сучасної конструкції, відпочити на зручній лавочці.

Також нагадаємо, що раніше в селі було встановлено нову зупинку, яку закупили за кошти Солобковецької сільської ради.