Кожна сім’я - це окрема історія… Інколи сім’ям, які потрапили в складні життєві обставини, та багатодітним сім’ям потрібна підтримка та допомога.  АсоціаціЇ турецько-українських бізнесменів та ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл»,  які відомі встановленням сонячних батарей на території громади, активно співпрацюють із Солобковецькою об'єднаною громадою.

Нещодавно  компанія ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» порадувала такі сім’ї продовольчими наборами, які голова громади Сергій Когут та замісник Сергій Боднар передали нашим односельчанам. Жителі громади, які тримали подарунки, були приємно вражені та висловлювали слова вдячності за підтримку.

Якщо ми маємо можливість підтримати людей та сім’ї, які потрапили у складні життєві обставини, давайте робити це разом, адже наша маленька допомога та пітримка для когось є дуже важливою сьогодні.