Шановні жителі Солобковецької громади.

На превеликий жаль не обійшов вірус стороною і нашу громаду. Сьогодні 04 липня 2020 року Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України повідомив про позитивний результат на СОVID-19 зразків, відібраних у жительки Солобковецької громади.

Це молода жінка, яка проживає в одному із сіл. Стан хворої добрий, перебіг захворювання протікає у легкій формі. Вона та всі члени її родини перебувають удома на самоізоляції.

Наразі встановлюється група контактних осіб, які також консультуються про обов’язкову самоізоляцію та перебувають під санітарним наглядом.

Станом 9: 00 годину 4 липня 2020 року - це перший і єдиний підтверджений випадок у Солобковецькій громаді.

Відповідно до інструкцій, лабораторні зразки відбираються лише у осіб, які мають ознаки захворювання.

Закликаю усіх вас суворо дотримуватися правил карантину!

Пам’ятайте: самоізоляція та уникнення контактів - найефективніший спосіб боротьби з поширенням епідемії!

Закликаю усіх бути взаємно ввічливими та не байдужими до інших.

Користуйтесь засобами індивідуального захисту, не виходьте без потреби з дому, менше відвідуйте магазини, часто мийте руки.

Будьте здоровими!