Завершено будівництво ІІІ черги зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Кам’янецьке шосе, Хмельницька, Шевченка, Нетета, Шухевича, Я. Мудрого с. Солобківці Ярмолинецького р-ну Хмельницької обл.. протяжністю 6,228 км. вартістю згідно проектно-кошторисної документації 1619,000 тис. грн..

Завдяки професійним та злагодженим діям підрядної організації та АТ Хмельницьке «Будівельно-монтажне управління по газифікації» будівельні роботи вдалося виконати без зупинки водопостачання: мешканці с. Солобківці отримували послугу водопостачання незважаючи на виконання будівельних робіт. Саме зараз, під час карантину, безперебійне цілодобове водопостачання є важливим елементом протидії поширенню COVID-19.

По питаннях підключення до нової мережі водопостачання, звертайтеся за телефоном: +380974615365 Іван ФОМУШИН

Не забуваємо, що для стабільного та безперебійного водопостачання не менш важливою є фінансова стійкість надавача послуги – закликаємо споживачів вчасно сплачувати за послугу з водопостачання.

"Забезпечення безпечної води, санітарно-гігієнічні умови відіграють важливу роль у захисті здоров'я людини під час усіх спалахів інфекційних захворювань, включаючи нинішній спалах COVID-19"

Фото без описуТаким чином за два роки вдалося реалізувати вже сьомий проект із забезпечення мешканців громади питною водою, три з яких в с. Глушківці, протяжністю 18 км., три в с. Солобківці протяжністю 18 км. та один в с. Стріхівці 6 км.. Загальна протяжність всіх водопровідних мереж ОТГ складає понад 46 км. На 2021 рік в громаді заплановані ще чотири будівництва водопроводів: в с. Солобківці (IV  черга), с. Грушківці (IV  черга), с. Стріхівці (ІІ черга) та в с. Проскурівка по вул. Шевченка та Шкільна. Наразі по вищезазначених чергах та вулицях вже розробляються проектно-кошторисні документації.