Проведено чергове засідання обласної комісії ТЕБ та НС

Дата: 20.07.2020 16:38

17.07.2020 року під керівництвом голови адміністрації Дмитра Габінета відбулося чергове засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

На порядок денний виносилися питання про прийняття відповідних рішень, що стосуються пом’якшення та обмеження карантинних заходів в окремих містах та районах області, спричинених коронавірусною інфекцією.

Так, в зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території Дунаєвецького та Красилівського районів та міста Старокостянтинів прийнято рішення заборонити діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, а саме хостелів. Крім того, у м.Старокостянтинів заборонено проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів.

Крім того, в зв’язку зі зміною епідемічної ситуації в окремих містах та районах області вважати таким, що втратили чинність пункти 1-8, 10-12 та 14 протокольного рішення обласної комісії ТЕБ і НС від 25.06.2020 року № 24 пункти 2–3 протокольного рішення обласної комісії ТЕБ і НС від 13.07.2020 року № 27. Дані пункти стосувалися обмежень, що діяли в Кривчинецькому психоневрологічному інтернаті (встановлення постів, скасування режимності щодо в’їзду та виїзду, тощо).

Протокол №28