Розчистка трас повітряних ліній електропередач від гілля дерев та кущів.

Дата: 23.07.2020 13:11

Для забезпечення надійного та безперебійного електропостачання споживачам стан електричних мереж повинен відповідати діючим вимогам нормативно-технічних документів.

Серед основних обов’язків електропередавальної організації є безперебійна та якісна передача електричної енергії споживачам та якісне обслуговування електромереж.

На надійність останніх негативно впливає велика кількість дерев та їх гілок, що зростають впритул до повітряних ліній електропередач. Як показує практика, контакт гілок з проводами під напругою може накоїти багато лиха.

22 липня в с. Солобківці Ярмолинецьким РЕС спільно з комунальним підприємством «Побут Сервіс» проведено ряд заходів з розчистки ліній електропередач від гілля дерев та кущів.

Також в Глушковецькому старостаті було проведено зачистку дерев та кущів в с. Слобідка Глушковецька та Глушківці.