Городоцька місцева прокуратура з місцем дислокації смт Ярмолинці, повідомляє.

Кримінальна відповідальність неповнолітніх Новини Дунаєвецька РДА »  Дунаєвецька РДА

Прокурорами місцевої прокуратури за місцем дислокації  смт Ярмолинці  підтримувалось публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно жителя області, який обвинувачувався у таємному викраденні чужого майна.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 27 лютого поточного року підозрюваний, перебуваючи на лікуванні в Хмельницькому обласному закладі з надання психіатричної допомоги вирішив вчинити крадіжку речей та мобільного телефону ще одного пацієнта.

Того ж дня підозрюваний таємно, умисно викрав у хворого мобільний телефон та грошові кошти, чим спричинив шкоди на суму майже 8 тис. грн.

Усвідомлюючи протиправність своїх дій та вину, молодик щиро покаявся та активно сприяв розслідуванню.

Вироком Ярмолинецького районного суду від 30.07.2020 вищевказану особу визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення – проступку, передбаченого ч.1 ст.185 КК України та призначено покарання за санкцією вказаної статті у виді 3 місяців арешту.

Прокурор

Городоцької місцевої прокуратури                                                         І.Лежнін