Вшанування пам’яті жертв геноциду Єврейського народу!

Дата: 07.08.2020 16:00

Сьогодні, 7 серпня, в урочищі Широка долина (Бурти)  жителі с. Солобківці вшанували пам’ять жертв Голокосту 1941-1945 рр.

У ці серпневі дні Солобковецька громада вшановує пам’ять про людей, які загинули в 1942 р. під час масового знищення та геноциду єврейського народу.  Цю подію ми можемо вважати найбільшою трагедією в історії  нашого села. Ці страшні події тривали з  4 по 14 серпня 1942 року. Загинуло близько 2000 тисяч людей, серед них понад 130 дітей.

Вже відходять у вічністі остані очевидці тих страшних подій в Україні, і нам, українцям, потрібно пам'ятати і вшановувати пам'ять загиблих односельчан для того, щоб ми у своїй подальшій історії доклали всіх зусиль для неповторення будь-чого подібного.