Дороги, їх стан, є мабуть однією із найобговореніших тем на рівні держави, регіону та населення в цілому. І це зрозуміло, адже дороги це не тільки зручність, комфортність але й безпека для тих кого ми називаємо учасники дорожнього руху.

В Солобковецькій громаді за рахунок субвенціі з державного бюджету у 2020 році, з урахуванням Програми розвитку автомобільних доріг загального користування місцевого значення на 2020-2022 роки покриття отримає автомобільна дорога нашої громади, а саме в с. Проскурівка сполучення Н-03 - О232003 - М.Морозівський на відмітці км 7+900 - км 9+700.

Ремонт доріг Хмельницькою ОДА обирався за масою критеріїв, з врахуванням необхідності ремонту, в першу чергу - доріг, що ведуть до опорних шкіл, лікувально-профілактичних закладів та соціально-важливих об’єктів інфраструктури, в яких є затверджений проект ремонту, що пройшов будівельну експертизу та дорога має проходити через населений пункт.

Було здійснено тендерні закупівлі, замовником яких за дорученням Солобковецької сільської ради була ДП ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСНА СЛУЖБА МІСЦЕВИХ АВТОДОРІГ. Найкраща тендерна пропозиція надійшла від ТОВ "СТЛ+М", який став виконавцем даних робіт.

Наразі, підрядником вже виконано:

  1. Розчистку площі від кущів та дрібнолісся.
  2. Влаштування дощових водовідводів.
  3. Грейдерування щебеневого покриття.
  4. Трамбування ділянки, підготовчі роботи до асфальтування.
  5. Влаштування верхнього шару асфальтного покриття.
  6. Трамбування асфальтного покриття.
  7. Завершальний етап, влаштування узбіччя дороги

Це вже друга ділянка дороги в громаді, яку відновлено.  Першою ділянкою було - «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Тарасівській в с. Солобківці». Сподіваємось, що почата нами робота щодо оновлення дорожньої інфраструктури буде успішною і ми зможемо зробити життя мешканців нашої громади комфортнішим.

Працюємо для людей!