Ліквідація аварійних та потенційно небезпечних дерев на території Солобковецького ЗДО

Дата: 20.08.2020 11:37

Протягом тижня працівники комунального підприємства "Побут сервіс" Солобковецької сільської ради займалися розчисткою аварійних та потенційно небезпечних дерев на території Солобковецького ЗДО "Малятко".

Порізкою гілля та дерев займався провідний спеціаліст підприємства Іван ФОМУШИН. До даних робіт було задіяно транспортні засови КП "Побут сервіс" - підйовник  МТЗ-82, трактор МТЗ-82 з пречепом та підйомник Ярмолинецького РЕМ - ГАЗ-53.

Відтепер перебування діточок в Солобковецькому ЗДО буде безпечнішим, адже гілля верб, які було ліквідовано могли в будь який момент звалитися на дах будівлі, а в гіршому випадку на майданчики де граються дітки. Та завдяки злогодженній роботі підприємства дерева були зачищенні від гілля та зрізані.