21 серпня до Дня Державного Прапора та 29-ї рчниці Дня Незалежності України в Солобковецькій громаді біля сільської ради відбулося урочисте підняття Державного прапора України  та  святковий концерт.

З вітальним словом до жителів громади звернувся сільський голова Сергій Когут.  У своєму виступі він зазначив: "Ці дні – це результат тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. Здобуття права на свободу - найголовніше наше досягнення, яке необхідно берегти і яким варто пишатися".

Захід завершився концертом, підготовленим Солобковецьким сільським будинком культури за участі вокальної групи "Барви Поділля" Солобковецької дитячої музичної школи та танцювального колективу Стріховецького сільського будинку культури.

Також Дня державного прапора та Дня Незалежності України  в громаді заплановані:

-урочистості та тематичні святкові он-лайн концерти,  відео – ролики,  флешмоби, книжні відставки та тематичні бесіди  в клубних та бібліотечних закладах  громади: