Марина Бех-Романчук виграла другі міжнародні змагання поспіль

Дата: 28.08.2020 16:08

Стрибунка у довжину Марина Бех-Романчук коріння якої походить з с. Корначівка Проскурівського старостинського округу Солобковецької ОТГ, слідом за перемогою на етапі «Діамантової ліги» 21 серпня у Стокгольмі виграла і на турнірі ORLEN Memoria' Janusza Kusoci'skiego, який з 1954 року проводиться в польському Хожуві на честь чемпіона Олімпійських ігор 1932 року в бігу на 10000 м Януша Кусоцінського. Найкращою у вечорі 23 серпня в Бех-Романчук була четверта спроба, у якій вона приземлилася на позначці 6,78 м. Друге місце з результатом 6,67 м посіла Аліна Ротару з Румунії, а третьою стала угорка Петра-Беата -6,42 м.

olympic_ukraine

Тож сподіваємось, що наша Марина стане претендентом на кращу спортсменку місяця, і не лише Хмельниччини.

За інформацією

Хмельницького обласного